Makro CF77 سکه یاب

سه شنبه 28 آذر 1396 01:35 ب.ظنویسنده : فلزیاب فراسو 09195912100

 
Makro CF77 سکه یاب 

CF77

عملکرد عالی در خاک بسیار منرال شده

CF77 به شما اجازه می دهد تا به راحتی طلا، سکه های تک، طلا و جواهر، آثار و دیگر اجناس کوچک را در مناطقی که قبلا شکار نکرده اید شناسایی نکنید. آشکارساز این کار را با ارائه جستجوی پایدار و عمیق در سخت ترین شرایط زمین انجام می دهد.

جستجوی سریع و سریع شناسایی هدف

CF77 به شما اجازه می دهد که اهداف را در عمق بیشتری نسبت به سایر آشکارسازهای سکه و آثار در این رده قرار دهید. لذت بردن از عملکرد صاف و پایدار حتی در سخت ترین شرایط زمین. شما به سرعت متوجه خواهید شد که CF77 مکان هایی را باز می کند که فکر می کنید قبلا کار می کردید. اهداف دیگری را که سایر شکارچیان گنج با سایر دستگاه ها گذرانده اند، کشف کنید.

سکه های COIN و RELIC SEARCH

CF77CF77 دارای 3 کویل های مختلف DD سبک وزن و مقاوم در برابر آب را انتخاب کنید! برای تکمیل بهترین عملکرد، کویل راست را انتخاب کنید. طراحی DD این کویل های جستجو اجازه می دهد تا شما را به عمیق حتی در سخت ترین شرایط زمین جستجو کنید. از کویل های 23 سانتی متر (9 ")، 28 سانتی متر (11") یا 45 سانتی متر (18 ") را انتخاب کنید. کوچکترین کویل جستجو دسترسی آسان به مناطق باریک را با جداسازی هدف مناسب فراهم می کند. کویل متوسط ​​تعادل خوبی از عمق و هدف را فراهم می کند جداسازی بزرگترین جستجوی کویل عمیق ترین جستجو ها را در زمینه های وسیع باز فراهم می کند با سه گزینه ای که می توانید انتخاب کنید، همیشه می توانید بهترین کویل جستجو را برای محیط خود انتخاب کنید بهترین عملکرد در زمینه های مختلف را بدست آورید CF77 ارائه می دهد: از زمین سنگی و شرایط سنگ معدنی به مزرعه مزرعه، سواحل و مناطق ناخالصی پوشیده شده است.

تبعیض نژادی با 3 تن مختلف AUDIO

CF77 می تواند به عمق باور نکردنی برسد در حالیکه هنوز شناسایی هدف کامل و تبعیض بین فلزات را فراهم می کند. طراحی منحصر به فرد می تواند شما را از حفاری غیر ضروری جلوگیری کند با کمک به تمیز کردن بین فلزات غیر آهنی، طلا و فلزات آهنی با سه زنگ صوتی متفاوت.

CF77

IRON AUDIO

CF77 می تواند سیگنال های آهن تولید شده توسط خاک را در مناطقی که به شدت کانی شناخته می شوند را از بین ببرد. یک ویژگی منحصر به فرد صوتی روشن / خاموش به شما اجازه می دهد تا تنها فلزات غیر آهنی را شناسایی کنید، به طوری که صدای هدف را به طور کامل خاموش کنید.

CF77

OPERATION EASY و طراحی ERGONOMIC

CF77 یک آشکارساز فلز کاربر پسند طراحی شده با سهولت استفاده در ذهن است. طراحی هوشمندانه ارگونومیک و کنترلهای ساده، به شما امکان می دهد تمام روز را بدون خستگی شکار کنید. هر دو کاربران متوسط ​​و حرفه ای از طراحی هوشمندانه و عملی بصری قدردانی خواهند کرد.

CF77

طول عمر باتری

CF77 به شما توانایی شکار تمام روز و سپس برخی از آن را می دهد. حالا شما می توانید بدون نگرانی در مورد کم بودن قدرت شکار کنید. CF77 به راحتی می توانست 30 ساعت کار کند.

روش های جستجو

CF77CF77 دارای سه حالت عملیاتی است. GENERAL حالت غیر تبعیض است که حداکثر عمق را فراهم می کند. MODE 1 و MODE 2 یک حالت تبعیض هستند که عملیات صاف و پایدار را در حین فیلتر کردن اهداف ناخواسته انجام می دهد. این حالت ها عملکرد فوق العاده ای را در شرایط بسیار کانی سازی خاک فراهم می کند.


برچسب ها: Makro CF77 سکه یاب ، بهترین فلزیاب ها ، بهترین گنج یاب طلایاب ، بهترین مارک طلایاب ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 19 فروردین 1397 09:47 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic