فلزیاب جی پی زد 7000،قیمت جی پی زد 7000،GPZ7000،ویدیو آموزش فلزیاب gpz 7000

یکشنبه 13 خرداد 1397 12:16 ب.ظنویسنده : فلزیاب فراسو 09195912100

 
banner_GPZ-19_coil_955x231.jpg

یافتن بیشتر طلا - عمیق تر و سریع تر!

GPU 19 Super-D coil توسط Minelab طراحی شده است تا حداکثر عملکرد GPZ 7000 خود را افزایش داده و باعث افزایش عمق بیشتری نسبت به استاندارد GPZ 14 می شود.

آزمایشگاه های مزرعه ما چندین ماه انجام تست های قابل توجهی را انجام داده اند، بنابراین تیم مهندسی ما می تواند یک سیم پیچ اضافی را ارائه دهد.

بررسی کنید چه چیزی از آزمایشکنندگان میدان کارشناس ما در مورد GPZ 19 باید بگویم:

 

"GPZ 19 فریب آمیز است پایدار و آرام ... من یک نوشابه 15 اونس را بازیافتم، واقعا عمیق!"

"کار خود را به عقب تا creek، من بسیاری از توده طلا وزن در عمق باور نکردنی است که توسط یک GPX با یک monoloop 20 اینچ کاملا نادیده گرفته شد. من هم این را با استفاده از GPU 14 کویل از دست دادم - آنها فقط خیلی عمیق بودند. GPZ 19 فریبآور پایدار و آرام است ... من یک انجیر 15 اونس را بازیافتم، واقعا عمیق! "

جاناتان پورتر -  Prospector طلا حرفه ای، استرالیا

 من فقط نمی توانستم باور کنم که چقدر صاف آن را برای چنین کویل بزرگ اجرا می شود!"

"هنگام استفاده از نوع معمول زمین (در خاک های خفیف) من در واقع قادر به تنظیم حساسیت بالاتر است. من فقط نمی توانستم باور کنم که چقدر صاف آن را برای چنین کویل بزرگ اجرا می کردم و بعد از مدت کوتاهی کویل را با اولین قطعه خونم، یک قطعه تخت بسیار کوچک حدود 0.1 گرم نشان دادم که کویل بزرگ داده نشده است حساسیت خیلی زیاد. "

Nenad Lonic -  فاز فنی فنی تشخیص و خدمات فنی ، استرالیا


GPZ 19 Coil می یابد  GPZ 19 Coil می یابد  GPZ 19 Coil می یابد  GPZ 19 Coil می یابد


امکانات:

پوشش زمین بیشتر GPZ 19 کویل (19 "× 18") دارای 53٪ بیشتر از GPZ 14 کویل (14 × 13). این مناسب برای فضاهای گسترده ای است و زمین را در زمان کمتری پوشش می دهد!

 

ضد آب  (به 1m / 3 فوت †)
GPU 19 سیلندر ضد آب و عمیق به عمق 1 متر / 3 فوت است. شما به راحتی می توانید رودخانه ها را تشخیص دهید یا در شرایط بارانی یا مرطوب پیدا کنید.

 

کمتر صدای زمین
هندسه بهبود کویل موجب اتصال کمتر مغناطیسی بین انتقال و دریافت سیم پیچ شده و منجر به کاهش سر و صدای زمین می شود. صدای کمتر و بیشتر طلا را بشنوید!
 
 
فناوری Super- D Coil
یک سیم پیچ Super-D شامل یک سیم پیچ انتقال مرکزی و دو سیم پیچ خارجی است. GPU 19 کویل دارای سیمهای تعلیق شده است که کمتر مستعد صدای نوسان ساز مکانیکی هستند.
 
† detector GPZ 7000 فقط ضد آب است.

تشخیص عمیق تر (به طور متوسط ​​30٪ *)

کویل های بزرگتر معمولا عمیق تر از کویل های کوچکتر از یک پیکربندی مشابه تشخیص می دهند. نتایج زمین آزمایش مینالاب، در هر دو زمین کم و زیاد با مواد معدنی، با استفاده از طیف وسیعی از قطعات طبیعی طلا، به طور متوسط ​​30٪ * عمق تشخیص را افزایش می دهد در هنگام اندازه گیری عملکرد فوق العاده بزرگ GPZ 19 کویل در مقایسه با استاندارد GPZ 14 کویل. با اندازه های 10g و کمتر، GPZ 7000 High Performance Gold Mode نتایج برتر زمین را به دست آورد. همانطور که اندازه انتخاب شده ی خالص بالاتر از 20 گرم افزایش یافته است، تعویض به GPZ 7000 حالت عمومی طل موجب افزایش عمق اضافی در عملکرد بالا می شود.


*  در مقایسه با عملکرد متوسط ​​GPU 7000 آشکارساز با GPZ 14 سیم پیچ در محیط های معمولی. عملکرد واقعی بستگی به شرایط غالب دارد. 
اطلاعات نمایش داده شده در این نمودار یک مقایسه کویل برای کویل است، تنها نشان دهنده است و بر اساس نتایج آزمایشات و آزمایش های میدانی انجام شده توسط و برای Minelab، با استفاده از تنظیمات آشکارساز مناسب و یکسان است. لطفا توجه داشته باشید که نتایج نشان داده شده است که مقایسه دو نسل و واقعی دو کوپز GPZ برای شرایط طلایی معمولی برای تشخیص محدوده وزن طلا نشان داده شده است، اما عملکرد در همه شرایط را نشان نمی دهد و نباید به عنوان قطعی شناخته شود. Minelab نمی گوید و یا نشان می دهد که سطح عملکرد نشان داده شده همیشه به دست خواهد آمد، به عنوان عملکرد دو کویل متفاوت خواهد بود بسته به شرایط غالب. عوامل مرتبط با عملکرد تشخیصی به همراه کویل شامل، اما نه محدود به تنظیمات آشکارساز، نوع زمین، سطح کانی سازی و نوع،


مقیاس عمق آشکارساز و اندازه کویل

عمق تشخیص و حساسیت طلا بستگی به تکنولوژی آشکارساز، اندازه کویل و پیکربندی دارد. افزایش اندازه کویل بر روی یک سنسور GPX سری (از فرمانده 11 "به 15" × 12 "به 18") یک بهبود عمق قابل اندازه گیری را می دهد. افزایش میزان سیم پیچ در GPZ 7000 از GPZ 14 به GPZ 19 نیز بهبود چشمگیری خواهد داشت.


*  در زمین های معدنی آهن، GPZ 7000 با GPU 19 کویل نتایج بسیار بهتر  از یک سنسور GPX سری با سایز Commander coil به دست خواهد آورد. در زمین خیلی شور، GPZ 14 کویل ممکن است  نتایج بهتر را نسبت به GPZ 19 کویل بدست آورد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توانایی عمق GPZ 19 و نحوه عملکرد بیانیه عملکرد 30٪، پست وبلاگ Blog Treasure Talk را از فیل بک بخوانید:  GPZ 19 coil - آیا واقعا 30٪ عمیق تر تشخیص داده می شود؟

این ویدیو را از کارکنان متخصص ما که 19 قطعه GPZ را در جعبه های خود بسته بندی کرده اند، آماده کنید تا به همه نمایندگی های ما ارسال شود!


برچسب ها: قیمت فلزیاب جی پی زد 7000 ، قیمت جی پی زد 7000 ، مشخصات فلزیاب جی پی 7000 ، قیمت دستگاه گنج یاب جی پی 7000 ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 15 خرداد 1397 05:30 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات