طلایاب فیشر امریکا,09195912100, فلزیاب گلد بوگ فیشر

جمعه 29 آذر 1398 05:50 ب.ظنویسنده : فلزیاب فراسو 09195912100

 
Fisher Gold Pro Pro

Fisher Gold Pro Pro

یکی از بهترین ردیاب های فلز طلای ورودی سطح Fisher Gold Bug Pro است. با قیمت لیست 699.99 دلار ، یکی از ارزان ترین ردیاب های طلا است - با این وجود هنوز هم می تواند کار بسیار خوبی در یافتن نگت های طلای کوچک انجام دهد.

در هسته اصلی آن ، Gold Bug Pro یک آشکارساز VLF با فرکانس کاری 19kHz است . این دستگاه از یک سیم پیچ جستجو 5 اینچ و همراه با شناسایی صدا 2 تایی و صفحه نمایش LCD بهره می برد. ردیاب نیز سبک وزن است و فقط 2.5 پوند وزن دارد.

با وجود قیمت مناسب ، Gold Bug Pro دارای چندین ویژگی مهم برای جستجوی طلا است. این موارد شامل تعادل زمین دستی و خودکار (با فرار از ادامه کار) ، "تمام فلز" و حالتهای شکار تبعیض ، شناسه هدف و یک گرافیک Fe3O4 است که سطح کانی سازی را نشان می دهد.

یکی از موارد بسیار جالب در مورد این مدل استفاده از آن بسیار ساده است. اگر تازه با شکار طلا شروع کرده اید یا مدل های ساده را ترجیح می دهید ، به سرعت با استفاده از آن احساس راحتی خواهید کرد.

Gold Bug Pro برای چه نوع محیطی طراحی شده است؟

با وجود فرکانس کاری پایین برای ردیاب طلا ، Gold Bug Pro در حین انجام کار عالی در زمینه کار با زمین گرم و زباله ، عمق مناسب را فراهم می کند هرگز برای عمق رقیب یک ردیاب القایی نبض نیست ، اما برای پیدا کردن وسایل کوچکتر و بدون صرف ثروت عالی است.

حساسیت آن به وسیله کاشی کوچک 5 اینچی DD کمک می کند. این همچنین ضد آب است ، اگرچه ممکن است بخواهید کویل جستجو بزرگتر اختیاری را برای حداکثر عمق در نظر بگیرید.

به طور خلاصه ، Gold Bug Pro ارزش عالی برای پول را فراهم می کند این کار شایسته ای را برای دستیابی به کانی سازی انجام می دهد و برای شناسایی اهداف بسیار عالی است. اگر قصد شکار در مناطقی را دارید که دارای زباله های زیادی هستند ، شناسه هدف می تواند به شما در نادیده گرفتن اهدافی که نمی خواهید حفر کنید نیز کمک کند.

توجه: Gold Bug Pro نسخه به روز شده نسخه قبلی Gold Bug است. مهمترین علاوه بر این ، تعادل زمین دستی است. 


برچسب ها: طلایاب فیشر امریکا ، فلزیاب گلد بوگ فیشر ، طلایاب Fisher ، دستگاه فلزیاب فیشر امریکایی ، دستگاه فلزیاب فیشر ،
آخرین ویرایش: جمعه 29 آذر 1398 06:38 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic