فلزیاب گرت ای تی گلد , AT GOLD ,دستگاه فلزیاب گرت,09195912100

جمعه 29 آذر 1398 05:39 ب.ظنویسنده : فلزیاب فراسو 09195912100

 

2

گرت AT Gold

گرت AT Gold

یکی دیگر از ردیابهای عالی سطح ورود ، Garrett AT Gold است. آن طور کامل ضد آب ، بر خلاف نرم افزار اشکال طلا، بنابراین می توان آن را در هر دو زمین خشک و در آب استفاده می شود. AT Pro همچنین دارای چندین ویژگی پیشرفته است ، از جمله آنها می توان به حالت صوتی "Pro" از گرت ، صدای آهنین ، تعادل زمین دستی و شناسه هدف دیجیتال اشاره کرد.

AT Gold یک ردیاب طلای ورودی است ، اما استفاده از آن به عنوان Gold Bug Pro Pro ساده نیست. درعوض ، گرت در بسیاری از ویژگی ها و تنظیمات دست و پنجه نرم کرده است ، بنابراین آماده باشید تا مدتی را صرف یادگیری نحوه استفاده از آن کنید.

مثال خوب تبعیض بالای آهن با وضوح بالا است . AT Pro بیش از 40 نقطه وضوح آهن را ارائه می دهد ، که برای جداسازی زباله از اهداف واقعی بسیار عالی است. استفاده از این ویژگی می تواند به هنگام استفاده از این ویژگی به مرور زمان نیاز داشته باشد.

حالت صوتی "Pro" همچنین برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر بدون نگاه کردن به صفحه نمایش درخشان است ، اما شما باید یاد بگیرید که صداها به چه معناست و چگونگی مطابقت آنها با هدف شناسایی شده.

این بدان معنا نیست که AT طلا هرچند به خوبی طراحی نشده است. هنگامی که ویژگی ها و تنظیمات مختلف را یاد گرفتید ، استفاده از آن بسیار خوشحال کننده است - به خصوص با نشانگر روشن Target ID و عمق.

AT Gold همچنین حساسیت بالایی را برای نگین های طلای کوچک ایجاد می کند. این یک آشکارساز VLF است ، بنابراین عمق مدل القایی پالس را انتظار نداشته باشید ، اما برای نجت های کوچکتر که در نزدیکی سطح هستند ، درخشان است.

بنابراین ، چه کسی باید AT Gold را بر روی Gold Bug Pro Pro انتخاب کند؟

برای جستجوی طلای آب شیرین در رودخانه ها ، نهرها و دریاچه ها ، AT طلا انتخاب واضح است. ضد آب تا عمق 10 فوت است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد مرطوب شدن واحد کنترل نیست.

AT طلا برای شرایط آب نمکی طراحی نشده است . فرکانس نسبتاً بالایی دارد ، که باعث می شود حساس تر شده و از این رو برای شن های خیس شده با آب نمک مناسب نباشد.

اگر علاقه ای به جستجوی طلای زیر آب ندارید ، به دلیل سهولت در استفاده و مناسب بودن برای مبتدیان ، Gold Bug Pro بهترین انتخاب من است. گرت دارای ویژگی های پیشرفته تری است ، بنابراین فکر نمی کنم شما از هر کدام از مدلها ناامید شوید.