دستگاه طلایاب جی پی زد,09195912100,فلزیاب GPZ 7000

جمعه 29 آذر 1398 06:44 ب.ظنویسنده : فلزیاب فراسو 09195912100

 
Minelab GPZ 7000

Minelab GPZ 7000

قهرمان سنگین وزن ردیاب های فلزی طلا Minelab GPZ 7000 است . این یک ردیاب گران است (آن را ملایم) - اما دارای ویژگی های پیشرفته ای است که به راحتی نمی توانید در هر مدل دیگری پیدا کنید.

بیایید با مدار شروع کنیم. برخلاف سایر مدل های موجود در این لیست ، که هم القاء پالس هستند و هم VLF با فرکانس بالا ، GPZ با فناوری Minelab's Zero Voltage Transmission (ZVT) ساخته شده است .

این در واقع به چه معنی است؟

با ردیاب های استاندارد فلزی ، همیشه حساسیت و عمق وجود دارد. حساسیت بالاتر تداخل را افزایش می دهد که باعث کاهش عمق می شود ، در حالی که عمق بیشتر باعث کاهش حساسیت به اشیاء کوچکتر می شود.

با استفاده از فناوری ZVT ، این مبدل به حداقل می رسد ، که به ردیاب اجازه می دهد تا هم حساسیت افزایش یافته و هم عمق چشمگیر داشته باشد.

نتیجه این است که 7000 در تشخیص نگت های عمیق و همچنین تکه های کوچکتر فوق العاده است. حتی اگر سایر آشکارسازها نیز در همان مکان ها شکار کرده اند ، احتمالاً GPZ 7000 نگاتیج هایی را انتخاب می کند که هر ردیاب دیگر از دست داده است.

به عبارت دیگر ، برای نزدیک شدن به توانایی تشخیص 7000 ، به یک آشکارساز VLF با فرکانس بالا و PI احتیاج دارید .

برای قرار دادن عمق به چشم انداز، مین لب ادعا می کند که GPZ 7000 می توانید طلا تا تشخیص 40٪ عمیق تر از دستگاه GPX 5000 هنگام شکار هر دو کوچک و قطعات بزرگ . با توجه به اینکه GPX 5000 از قبل عمق بالایی را ارائه می دهد ، این شگفت آور است.

همانطور که انتظار دارید ، GPZ 7000 همچنین کارآیی خوبی در شناسایی شرایط سخت زمین با کانی سنگین انجام می دهد. تنظیمات تعادل خودکار و دستی در تنظیمات مختلف وجود دارد.

گذشته از فناوری آشکارساز ، مینابل فکر بسیاری را در مورد نحوه برخورد 7000 نشان داده است. برای کنترل بیشتر یک بازوی نوسان قابل جدا شدن وجود دارد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کوئل بسیار سنگین است. با وجود طیف گسترده ای از اشیاء ، این منو نیز به راحتی طراحی شده است.

اشکال بالقوه پیچیدگی دستگاه است . صفحه نمایش شامل چندین ویژگی و تنظیمات پیشرفته است که در ابتدا می توانند بسیار چشمگیر باشند. همچنین باید یاد بگیرید که ترکیب حالت (حالت طلایی و نوع زمین) بهترین نتیجه را صرف یادگیری می کند. هنگامی که ویژگی هایی مانند GPS داخلی و نرم افزار ورود به سیستم را اضافه می کنید ، چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد!

به طور خلاصه ، Minelab GPZ 7000 گران است ، سنگین است و برای یادگیری زمان می برد - اما این موارد بعد از اینکه متوجه قدرت این آشکارساز شدید ، موارد جزئی هستند . این یک مدل نسل بعدی است که بهترین گزینه برای هر کسی که در زمینه کشف طلا جدی است و بودجه لازم برای تهیه آن را دارد. به همین دلیل انتخاب من برای بهترین ردیاب فلزی برای طلا است.


برچسب ها: GPZ 7000 ، فلزیاب GPZ 7000 ، دستگاه طلایاب جی پی زد ، جی پی زد 7000 ،
آخرین ویرایش: جمعه 29 آذر 1398 06:51 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات